Falubaz nie pojedzie w lany poniedziałek! Mecz z Grudziądzem odwołany

Nie odbędzie się w świąteczny poniedziałek mecz żużlowców Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z GKM-em Grudziądz. Powód: oczywiście pogoda.

Prognozy pogody na najbliższe dni są fatalne dla żużlowców, dlatego już w sobotę odwołano większość spotkań pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. Nie odbędą się mecze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz, Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław i Vitroszlif CrossFit Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik.

Próba rozegrania meczu podjęta zostanie jedynie w Toruniu. Tamtejsza MotoArena ma dach nad torem, dlatego jest duża szansa na to, że w poniedziałek dojdzie do rywalizacji żużlowców Get Well Toruń i Cash Broker Stali Gorzów. Hit kolejki rozpocznie się o godz. 19 i będzie transmitowany w nSport+

Nowe terminy przełożonych spotkań nie zostały jeszcze ustalone. Być może rozegrane zostaną 2 maja. W tej sytuacji, jeśli pogoda pozwoli, pierwszym tegorocznym rywalem Falubazu w PGE Ekstralidze będzie zespół z Torunia. Mecz zaplanowano na sobotę 22 kwietnia w Zielonej Górze. Początek o godz. 20.

Kibice, którzy kupili bilety na mecz Falubazu z Grudziądzem będą mogli je zwrócić w miejscach zakupu od wtorku 18 kwietnia do niedzieli. Zwrot należności za wejściówki kupione przez internet zostanie zrealizowany po przesłaniu na adres bilety@zkzssa.pl dyspozycji zwrotu zawierającej: dane osoby kupującej, ilość biletów oraz numer zamówienia (można go znaleźć w zakładce „Twoje zakupy”). Zwrot zostanie wykonany na równowartość zakupionych biletów pomniejszony o opłatę manipulacyjną. Bilety z odwołanego meczu zachowują oczywiście ważność na zawody w nowym terminie.

Skomentuj:
Falubaz nie pojedzie w lany poniedziałek! Mecz z Grudziądzem odwołany
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX