Żużlowy klub idzie po bandzie: bilety na derby po 80 zł

Na najgorsze sektory - 50 zł, a na najlepsze - 80 zł - oto ceny biletów normalnych na derby Stelmetu Falubazu Zielona Góra ze Stalą Gorzów. Sprzedaż wejściówek ruszy w czwartek, a w stawce spotkania tkwi awans do finału play-off żużlowej ekstraligi.
W niedzielę żużlowcy z Zielonej Góry pokonali Polonię Bydgoszcz 54:36, czym zagwarantowali sobie trzecią lokatę po sezonie zasadniczym. Stało się też jasne, że zielonogórzanie trafią w półfinale na lokalnego rywala - drugą w tabeli Stal Gorzów. A lubuskie derby to święto dla fanów, gwarancja wrażeń i magnes, żeby walkę żużlowców oglądać na żywo.

Lepszy z pary Stelmet Falubaz i Stal wyłoni się po rozegraniu dwóch spotkań. Najpierw drużyny spotkają się w niedzielę 9 września na stadionie przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rewanż zostanie rozegrany tydzień później w Gorzowie.

Zielonogórski klub nie zwlekał z ustaleniem cen biletów na półfinałowe derby. Oto one:

trybuna H - 50 zł normalny, 40 zł ulgowy, 10 zł dziecięcy; trybuna K - 60 zł, 50 zł, 10 zł; trybuny B, C, D, E, F - 60 zł; trybuny A, I, J, K1, K2, K8, K9, K10 - 80 zł; wejściówka VIP - 200 zł. Sprzedaż zacznie się w czwartek o godz. 12, a przez trzy dni pierwszeństwo w zakupie oraz prawo do 5-złotowej zniżki będzie przysługiwało posiadaczom karnetów na sezon zasadniczy.

Więcej o: