Na derby w Falubazie bez zmian. Kibice zachęcają do wyjazdu [WIDEO]

Gorzów, niedziela, godz. 20 - pierwsze w tym roku starcie lubuskich żużlowców. Znamy już składy, w jakich przystąpią do derbów zespoły Stelmetu Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów.
Faworytem pojedynku są gorzowianie, którzy od początku sezonu kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, ale Falubaz też chce iść za ciosem i po wysokiej wygranej w Toruniu szykuje do boju tych samych zawodników, którzy zdobyli MotoArenę. Trener Rafał Dobrucki w składzie drużyny nie dokonał ani jednej zmiany, a to oznacza, że w ekipie gości wystartuje Rune Holta, który gorzowski tor zna bardzo dobrze. Był przecież jednym z liderów Stali w sezonach 2008-09.

STAL GORZÓW - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Niedziela - godz. 20, stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, transmisja w TVP Sport.

Stal: 9. Tomasz Gollob, 10. Michael Jepsen Jensen, 11. Matej Zagar, 12. Niels Kristian Iversen, 13. Krzysztof Kasprzak, 14. Adrian Cyfer, 15. Bartosz Zmarzlik.

Falubaz: 1. Andreas Jonsson, 2. Aleksandr Łoktajew, 3. Jonas Davidsson, 4. Rune Holta, 5. Piotr Protasiewicz, 6. Patryk Dudek, 7. Adam Strzelec.

"Czas, by potwierdzić do kogo należy ziemia lubuska" - zobacz jak kibice Falubazu zachęcają do udziału w niedzielnych derbach.Więcej o: