Na początek dużo Falubazu w telewizji

ŻUŻEL Mecze Polonii Bydgoszcz ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra i Stali Gorzów z Unibaksem Toruń pokaże na żywo TVP Sport w inauguracyjnej kolejce spotkań Ekstraligi.
W świąteczny poniedziałek - 9 kwietnia - wystartują rozgrywki żużlowej Ekstraligi. Mistrz Polski - Stelmet Falubaz Zielona Góra - rozpocznie sezon od wyjazdu na mecz z beniaminkiem Polonią Bydgoszcz. Pojedynek rozpocznie się o godz. 16. Ci kibice, którzy nie zdecydują się odchodzić od świątecznych stołów będą mogli obejrzeć mecz w TVP Sport. Niedługo po jego zakończeniu - o godz. 18.30 - na ekrany telewizyjne "wjadą" żużlowcy Stali Gorzów i Unibaksu Toruń. Spotkanie w Gorzowie będzie rewanżem za ubiegłoroczne starcie obu ekip o ekstraligowy brąz. Wtedy zdecydowanie górą byli gorzowianie.

Wiemy już też, które mecze drugiej serii spotkań (15 kwietnia) transmitowane będą w TVP Sport. Znów będziemy mogli obejrzeć w akcji zielonogórzan, Stelmet Falubaz o godz. 17 na własnym torze zmierzy się z drużyną tarnowskich "Jaskółek". Dwie godziny wcześniej ścigać się będą - również na małym ekranie - żużlowcy Marmy Rzeszów i Unii Leszno.