Młodzież Falubazu na zgrupowaniu w Wałczu

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra, ale tym razem wyłącznie młodzieżowcy i kandydaci na zawodników wyjechali na zgrupowanie do Wałcza.
Tak, jak przed rokiem zielonogórscy juniorzy wyjechali na obóz kondycyjny razem z kicbokserami Akademii Sportów Walki Knockout. Ale nie pojechali, tak jak przed rokiem do nadmorskiego Dziwnowa, a do Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. - Będziemy mieli tam doskonałe warunki do ćwiczeń - zapowiadał trener Tomasz Pasek, specjalista od sportów walki, który kolejny raz prowadzi treningi ogólnorozwojowe z żużlowcami. - Basen, siłownia, sale gimnastyczne, odnowa biologiczna, duzo terenu wokół ośrodka, niczego więcej nie potrzebujemy - dodał Tomasz Pasek. - Będziemy mieli trzy treningi dziennie, dwa na sali, jeden w terenie. Zajęcia będą kontynuacją tego, co robiliśmy w ośrodku w Drzonkowie.

- Jedziemy w składzie Patryk Dudek, Adam Strzelec, Remigiusz Perzyński, Adrian Wojewoda oraz dwójka adeptów, którzy w tym sezonie prawdopodobnie przystąpią do egzaminu na licencję żużlową. Mowa tu o Oskarze Lisie oraz Alexie Zgardzińskim - powiedział portalowi falubaz.com trener młodzieżowców Falubazu Andrzej Huszcza.

Do Wałcza nie mógł pojechać Kacper Rogowski, który skręcił staw skokowy, dlatego czeka go kilka tygodni przerwy w treningach.