Sport.pl

31 marca premiera filmu o kontuzji Jarosława Hampela [WIDEO]

?Jarek Hampel - łamane przez osiem? to tytuł filmu o kontuzji, z którą do dziś zmaga się żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. 20-minutowy dokument będzie miał swoja premierę 31 marca.
Jarosław Hampel w czerwcu ubiegłego roku podczas zawodów Drużynowego Pucharu Świata doznał fatalnego urazu. W wyniku wypadku na torze złamał kość udową w ośmiu miejscach, stąd pomysł na tytuł filmu, który zdradza kulisy mozolnej pracy zawodnika i jego walki o powrót na tor. Proces rekonwalescencji był długi i wymagający. Przez ponad pół roku kamera towarzyszyła żużlowcowi w najbardziej kluczowych momentach jego walki o pełną sprawność, wszędzie tam, gdzie walczył o swoje zdrowie, w szpitalu, w domu i podczas wyczerpującej rehabilitacji.

Oficjalna premiera filmu nastąpi 31 marca na stronie redbull.pl. Dostęp będzie bezpłatny i nielimitowany. Tego samego dnia, o godz. 11 na facebookowym profilu Jarosława Hampela rozpocznie się transmisja specjalnej konferencji prasowej. Jarosław Hampel zdradzi, kiedy możemy spodziewać się jego powrotu na tor, będzie mówił o procesie powstawania filmu oraz odpowie na pytania, które pojawią się w komentarzach przy transmisji live.

Obejrzyjcie zwiastun filmu "Jarek Hampel - łamane przez osiem".KOLEDZY Z TORU WSPIERAJĄ JARKA HEMPELA [WIDEO]

JASON DOYLE WYGRAŁ TURNIEJ W COVENTRY

FALUBAZ WRACA DO BIELI [ZDJĘCIA Z PREZENTACJI ZESPOŁU]

LIGA WYSTARTUJE 8 KWIETNIA. PIERWSZE DERBY 22 MAJA