Sport.pl

Koszarek o Twitterze, Barcelonie i starciu z Lokomotywą!

Łukasz Koszarek dołączył do grona użytkowników portalu Twitter. - Czasami mam dużo myśli, które chce przekazać innym. Czasami są to nocne myśli, ale potwierdzam. Konto jest moje - deklaruje kapitan Stelmetu Zielona Góra.
Kapitana Stelmetu Zielona Góra znajdziecie pod adresem Twitter.com/Koszi55. Ćwierknął do tej pory pięć razy, a już śledzi go blisko 400 użytkowników.

- Siema siwy! - przywitał go Przemek Karnowski, środkowy reprezentacji.

- Siema bizon - odpisał Koszarek.

Znając charyzmę i poczucie humoru zawodnika, wiemy, że jak się rozkręci, to nie będzie na niego mocnych. Na filmie poniżej Koszarek tłumaczy, dlaczego zaczął ćwierkać.Co powiedział nam podczas klubowego media day?

O meczu z FC Barceloną

Popełniliśmy te same błędy, co w meczu z Żalgirisem. Daliśmy im ofensywnie zbierać i skakać sobie po głowie. Ta kluczowa strata? Niepotrzebnie wyskoczyłem. Zagrałem na pamięć do Mateusza, do rogu, w momencie kiedy ścinał. Wina jest podającego. Żeby przegrać w Eurolidze, żeby przegrać czasem wystarczy kilka małych błędów. Dla porównania ze Szczecinem mieliśmy ich całą masę, ale wygraliśmy.

O Lokomotivie Kubań

- Najtrudniejsze jest to pierwsze zwycięstwo. Mamy nadzieję, że zrobimy to z pomocą kibiców i mam nadzieję, że w hali będzie ich jak najwięcej. Ustawiliśmy się w trudnej sytuacji, mamy dwie porażki, więc fajnie byłoby ją poprawić jakimś małym zwycięstwem. Mam nadzieję, że Loko puchnie.