Sport.pl

Następcy Staśkiewicza na olimpiadzie w Cetniewie

Reprezentacja ZKS Drzonków błyszczała na srebrno w finałach 21. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na obiektach w Cetniewie, gdzie rozegrała się walka o medale w trójboju nowoczesnym.
W stawce 43 zawodników drugie miejsce zajął Patryk Banaszak. W klasyfikacji klubowej ZKS też skończył na drugim miejscu, a punkty sportowców z Drzonkowa przełożyły się na trzecie miejsce Lubuskiego w klasyfikacji województw.

Aleksandra Sobolewska, na co dzień trenująca pod opieką drzonkowskich trenerów, ale reprezentująca barwy klubu z Częstochowy, również uplasowała się na drugim miejscu indywidualnie.

Następcy Szymona Staśkiewicza, trenujący na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie, szykują się do mistrzostw Polski seniorów, młodzieżowców i juniorów.

Mistrzyni Pucharu Europy juniorek Natalia Dominiak i wspomniana wcześniej Aleksandra Sobolewska zostały powołane przez Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego na mistrzostwa Europy juniorów, które odbędą się 8-15 lipca w Pradze.

POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Legia Warszawa odrzuciła 5 milionów euro za swojego piłkarza! Wschodząca gwiazda Legia Warszawa odrzuciła 5 milionów euro za swojego piłkarza! Wschodząca gwiazda
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jose Mourinho w mistrzowskiej formie na pierwszej konferencji! Co za odpowiedź Jose Mourinho w mistrzowskiej formie na pierwszej konferencji! Co za odpowiedź