Sport.pl

Głosujcie na Olivię z F-16. Może zostać "Miss Startu"

Piękne dziewczyny z grupy cheerleaderek F-16 są ozdobą meczów żużlowych w Zielonej Górze. Jedna z nich - Olivia - ma szansę zostać "Miss Startu" w konkursie zorganizowanym przez PGE Ekstraligę.
Właśnie trwa etap finałowy, w którym na placu boju pozostało osiem najpiękniejszych - zdaniem kibiców - podprowadzających PGE Ekstraligi. Eliminacje zakończyły się kilka dni temu. Na oficjalnym profilu PGE Ekstraligi na Facebooku kibice oddali ponad 1800 głosów.

Wyłoniona została finałowa ósemka, a kluczem do jej utworzenia były głosy oraz przynależność klubowa. Tym samym w finale "Miss Startu" każdy ekstraligowy klub ma swoją reprezentantkę. Do 14 czerwca trwać będzie finałowe głosowanie. Miss w nagrodę otrzyma atrakcyjny zegarek marki Aztorin. Natomiast wśród kibiców uczestniczących w głosowaniach rozlosowane zostaną zaproszenia na mecze PGE Ekstraligi.

Kandydatką na "Miss Startu" z Zielonej Góry jest Olivia. Jak oddać głos na dziewczynę z F-16? Wystarczy kliknąć TUTAJ i w komentarzu pod zdjęciem wpisać ZG.OLIVIA.

- To jedna z kilku inicjatyw marketingowych, które jeszcze w tym sezonie mają uatrakcyjnić kibicom wspólne emocjonowanie się meczami PGE Ekstraligi - powiedział Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi. - Podprowadzające są nierozłącznym elementem każdego meczu żużlowego. Postanowiliśmy, żeby to kibice zadecydowali, która zasługuje na miano "Miss Startu". Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy. Zainteresowanie już na etapie eliminacji przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

FATUM NAD FALUBAZEM. ZŁAMANA NOGA JAROSŁAWA HAMPELA

NIEBYWAŁE, FALUBAZ ZNÓW PRZEGRAŁ. I TO Z BENIAMINKIEM LIGI

"BYKI" PIEKIELNIE MOCNE NA ZIELONOGÓRSKIM TORZE. RELACJA Z MECZU

11 LAT TEMU ODSZEDŁ KURMANEK, WIELKI ŻUŻLOWY WOJOWNIK

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLWięcej o: