Sport.pl

Falubaz już z medalem. I to na poziomie europejskim

Zielonogórski Klub Żużlowy jako jedyny klub sportowy w Polsce otrzymał Medal Europejski w 26. edycji tego prestiżowego konkursu.
Medalem Europejskim nagradzane są wyroby i usługi, odpowiadające najwyższym europejskim standardom. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. A przecież zielonogórski klub rozwija się znakomicie, posiada przy tym wiodący produkt marketingowy, jakim jest drużyna SPAR Falubazu Zielona Góra. - Jako jedyny zespół w Polsce od 2008 roku nieprzerwanie awansujemy do rundy finałowej i plasujemy się w gronie czterech najlepszych drużyn w kraju, zdobyliśmy w tym czasie aż trzy złote medale, w 2009, 2011 i 2013 roku - mówi Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w zielonogórskim klubie. - Przed nami kolejna misja, powrót na ekstraligowy szczyt. Cieszymy się, że wyróżniono nasze profesjonalne podejście do marketingu i organizacji meczów żużlowych. Mamy nadzieję, że kibice także docenią nasze starania, by każdy mecz był wyjątkowy nie tylko pod względem sportowym, ale również marketingowym i promocyjnym.

Uroczysta gala wręczenia Medali Europejskich odbyła się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Ogólnopolski konkurs organizowany jest przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i honorowym patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

FATUM NAD FALUBAZEM. ZŁAMANA NOGA JAROSŁAWA HAMPELA

NIEBYWAŁE, FALUBAZ ZNÓW PRZEGRAŁ. I TO Z BENIAMINKIEM LIGI

"BYKI" PIEKIELNIE MOCNE NA ZIELONOGÓRSKIM TORZE. RELACJA Z MECZU

11 LAT TEMU ODSZEDŁ KURMANEK, WIELKI ŻUŻLOWY WOJOWNIK

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLWięcej o: