Najlepsi koszykarze w Polsce zapraszają na pożegnalny mecz

Chociaż sezon już się skończył, a drużyna Stelmetu Zielona Góra wygrała w nim wszystko, co chciała: mistrzostwo, kwalifikację do Euroligi i Puchar Polski, to w czwartek o godz. 18.30 złoty Stelmet zagra dla was jeszcze raz!
Dobrym, zielonogórskim zwyczajem klub zaprasza kibiców na pożegnalny, towarzyski mecz. Twierdza CRS znów się wypełni mistrzowską atmosferą, a zielonogórski zespół pewnie ostatni raz zobaczycie w składzie, który błysnął w finale play-off niezłomnym charakterem oraz serią czterech zwycięskich spotkań z PGE Turowem Zgorzelec

- To właściwie ostatni moment, żeby osobiście pogratulować mistrzostwa trenerowi Sašo Filipovskiemu i jego zawodnikom, zanim rozjadą się na zasłużone wakacje. Będzie czas na zrobienie sobie wspólnych zdjęć, pozbieranie autografów na jeszcze ciepłych mistrzowskich plakatach, które szykujemy dla kibiców! Nie zabraknie też jeszcze odrobiny emocji, bo sezon zakończymy na sportowo - meczem Stelmet Zielona Góra kontra... Klub Kibica Zastal! Choć nie do końca, bo trenerzy zapowiedzieli, że zamierzają troszeczkę pomieszać w składach. To podziękowanie za wspaniały, kulturalny doping, który niejednokrotnie dodawał skrzydeł zawodnikom - zachęcają organizatorzy czwartkowego widowiska. Zapamiętajcie - godz. 18.30, wstęp oczywiście darmowy.