Stelmet UKP nie dał rady w derbach. Gol w 91. min

Niestety, ciągnie się seria przegranych spotkań w trzeciej lidze jedenastki z Zielonej Góry. W środę Stelmet UKP przegrał lubuskie derby 0:1 ze Stilonem w Gorzowie. Rozstrzygającą bramkę strzelił Kordian Ziajka, już w doliczonym do 90 minut czasie gry.
W pierwszej połowie przeważał Stilon, ale gola zdobyli zielonogórzanie. Tyle że sędzia nie uznał im trafiania, odgwizdując spalonego.

W drugiej połowie w składzie Stilonu pojawił się Kordian Ziajka i właśnie on zdobył gola na wagę trzech punktów dla Stilonu. Stelmet UKP przegrał siódmy raz z rzędu. W sobotę zakończy sezon wyjazdowym spotkaniem z Lechią w Dzierżoniowie.

STILON GORZÓW - STELMET UKP ZIELONA GÓRA 1:0 (0:0)

BRAMKA: Ziajka (90.)

STELMET UKP: Chyła - Brzeźniak, Komarnicki, Siebert (55. min Żak), Piorun, Mycan Ż, Izdebski (82. min Mazurkiewicz), Żebrowski (64. min Rybaczek), Ziętek, Ostrowski, Babij (82. min Topolski).