Nieważne wzrost i waga, liczy się hart ducha. Nabór do Dragons

W Zielonej Górze można trenować futbol amerykański. W marcu można dołączyć do składu Smoków, od kwietnia drużyna rusza już ze szlifowaniem przedsezonowej formy, aby tegoroczny sezon zakończyć na szczycie II ligi.
Marzec dla Dragonsów jest miesiącem szczególnym, do składu dołączyli bowiem dwaj szkoleniowcy, trener główny, Charles Carr, oraz jego defensywny asystent, Noel Castillo. Korzystając z tego wyjątkowego okresu, Smoki chcą dać ostatnią szansę wszystkim chętnym do dołączenia do drużyny. Co trzeba zrobić, żeby znaleźć się wśród Dragonsów? Wystarczy przyjść na jeden z treningów i się sprawdzić! Kiedy można próbować? Smoki trenują w poniedziałki w godz. 19-21 na boisku przy ul. Staszica 2 (Orlik), środy w godz. 19-21 na boisku przy ul. Francuskiej 25A (Orlik) oraz w soboty w godz. 11-13 na boisku przy ul. Botanicznej 66. Marzec jest miesiącem otwartym dla każdego - niezależnie od wzrostu, wagi, doświadczenia - liczy się hart ducha! 

28 marca Dragonsi przygotowują rekrutację, jednak już tylko na największych panów ważących powyżej 100 kg! To właśnie w sobotę, po zakończeniu treningu futbolistów od godziny 14 odbędą się testy przyszłych liniowych! - Jeśli więc ważysz powyżej 100 kg, nie wahaj się, przyjdź - zachęcają szefowie klubu.

Dlaczego warto? - Bo futbol amerykański zmienia na lepsze! Będziesz pracował pod okiem doświadczonego personelu z USA! Będziesz mógł skorzystać ze specjalnej oferty sportowej (siłownie, baseny, sauny itd.) w bardzo niskiej cenie! Wygrasz ligę! - uzasadniają ludzie z Dragons.