Zawodniczki GKT Nafta w rolach głównych

Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki GKT Nafta Zielona Góra: Martyna Kubka i Klaudia Wybudowska w turnieju OTK młodzików na kortach w Drzonkowie o puchar dyrektora WOSiR.
W grze pojedynczej obie tenisistki Nafty bez problemów dotarły do półfinału, tu wpadły na siebie i stoczyły emocjonujący pojedynek.

Pierwszy set wygrała Martyna 6:3, natomiast w drugim secie trwała niezwykle zacięta i wyrównana walka. Klaudia miała cztery piłki setowe, ale nie wykorzystała żadnej i ostateczny rezultat to 6:3,7:6 (7) dla Martyny.

Finał gry pojedynczej bez wątpliwości należał do Martyny, która wygrała z Adrianną Łosiak AZS Poznań 6:0, 6:1.

W grze podwójnej para Kubka i Wybudowska odniosły łatwe zwycięstwa, pokonując w półfinale Klaudię Adamczuk i Julię Czarnecką 6:2, 6:0, a w finale Anielę Nowicką i Adriannę Łosiak również 6:2, 6:0.