Sport.pl

Kilkadziesiąt dziewcząt chce zostać Falubaz Girl. A nabór wciąż trwa

Zielonogórski Klub Żużlowy przedłużył termin zgłoszeń do castingu na podprowadzające SPAR Falubazu, które będą towarzyszyły żużlowcom podczas ekstraligowych spotkań.
- Zgłosiło się ponad 30 dziewczyn w wieku od 18 do 27 lat - mówi Dominika Getman z biura prasowego zielonogórskiego klubu. - Co je charakteryzuje? To, że lubią wyzwania i nie boją się stanąć oko w oko z ekstraligowymi zawodnikami. Są z różnych części Polski, ale łączy je sympatia do zielonogórskiej drużyny żużlowej. Znajdują czas na pasję, sport, fitness, taniec i muzykę, a jednocześnie studiują, udzielają się w akcjach dobroczynnych i pracują. Do wysłania zgłoszenia skłoniło je to, że uwielbiają SPAR Falubaz, a kibicowanie z trybun już im nie wystarcza. Dziewczyny chcą być jak najbliżej swoich idoli. Wkrótce w drugim, zamkniętym etapie konkursu, który odbędzie się w zielonogórskim klubie X-Demon spotkamy się z kandydatkami, by sprawdzić, jak prezentują się na parkiecie i przed obiektywem.

Chętne, które chcą jeszcze spróbować swoich sił w castingu na Falubaz Girl, mogą wysłać zgłoszenie na adres mailowy: redakcja@falubaz.com. Kandydatki powinny wypełnić kwestionariusz dostępny w serwisie Falubaz.com i przesłać go ze zdjęciami twarzy i sylwetki. W finale castingu podprowadzające będą wybierać kibice.

FALUBAZ ROZPOCZNIE NOWY SEZON W LANY PONIEDZIAŁEK

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLWięcej o: