Sport.pl

Podbiła Danię i sięgnęła po Puchar Europy

Emilia Czerwińska, zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra, zdobyła Puchar Europy w kick-boksingu. W duńskim Aalborgu walczyła w wersji full contact, w wadze 60 kg.
- Olbrzymia przewaga techniczna Emilii nad rywalką w walce finałowej oraz styl, w jakim odbył się ten pojedynek, nie pozostawiły komisji sędziowskiej turnieju żadnych złudzeń, dlatego nasza reprezentantka została wybrana na zawodniczkę turnieju - powiedział Bogumił Połoński, prezes i trener w SKF Boksing.

Zawody Danish Open 2015 rozegrane zostały w obiekcie Nordjyske Arena, a rywalką zielonogórzanki w starciu finałowym była reprezentantka gospodarzy Christina Eliasen z Aalborg Martial Arts.

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLPOPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. "Stracił kontakt z rzeczywistością"