Sport.pl

Tajemnice zielonogórskiego żużla odkryjesz w czasie ferii

Zielonogórski Klub Żużlowy włącza się w organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w czasie zbliżających się ferii zimowych.
Gdzie kapitan SPAR Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz przygotuje się do zawodów? Kto wlewa paliwo do motocykli? Jak wyglądają puchary, medale, kewlary zielonogórskich żużlowców? I dlaczego Maciej Jaworek trafił do Galerii Sław klubu? Te i inne tajemnice zielonogórskiego żużla, dzieci i młodzież mogą odkryć podczas ferii zimowych, które w województwie lubuskim rozpoczną się w połowie lutego.

Zielonogórski klub zaprasza dzieci i młodzież na wycieczki po stadionie żużlowym. Będzie można poznać tajemnice obiektu, obejrzeć miejsca, do których na co dzień kibice nie mają dostępu, oraz spotkać się z zawodnikami SPAR Falubazu.

- Czekamy na zgłoszenia grup oraz indywidualnie dzieci z opiekunami, rodzicami, dziadkami - mówi Dominika Getman z biura prasowego zielonogórskiego klubu. - Wycieczki są oczywiście bezpłatne. Na dzieci i młodzież czekać będą drobne upominki oraz poczęstunek. Wycieczki indywidualne odbędą się 17, 18 i 19 lutego, a grupowe 23, 24, 25 lutego. Godziny będą ustalane na bieżąco, telefonicznie.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 733 822 333 lub e-mailem: dominika@zkzssa.pl.

FALUBAZ ROZPOCZNIE NOWY SEZON W LANY PONIEDZIAŁEK

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLWięcej o: