Sport.pl

Zwycięzca Rajdu Dakar: Znam dobrze żużlowców Falubazu

Rafał Sonik, triumfator tegorocznego Rajdu Dakar w rywalizacji quadów, w rozmowie z serwisem Falubaz.com zadeklarował, że w zbliżającym się sezonie żużlowym przyjedzie do Zielonej Góry na któreś z ekstraligowych spotkań SPAR Falubazu.
- Znam bardzo dobrze zawodników Falubazu Zielona Góra, z Jarosławem Hampelem na czele - powiedział Rafał Sonik na łamach serwisu Falubaz.com. - Jest mi więc niezmiernie miło usłyszeć, że w Zielonej Górze środowisko żużlowe, a więc zawodnicy i kibice, którzy są najważniejsi, bo bez nich żaden sport nie miałby sensu, co powtarzam na każdym kroku, trzymali za mnie kciuki i śledzili moje poczynania w Rajdzie Dakar. Dziękuję za wsparcie, bo ono było odczuwalne tam, na miejscu, i zapraszam serdecznie wszystkich na wielką imprezę z okazji mojego zwycięstwa do Krakowa.

Zwycięzca Rajdu Dakar oświadczył, że mimo nawału obowiązków wie, co dzieje się w polskim żużlu. - Znam wielu zawodników, niektórych prywatnie, innych tylko z telewizji, a sam nawet miałem przyjemność startować w lidze żużlowej na quadach i wygrałem. Mieliśmy cykliczne rozgrywki na wielu polskich torach, dlatego z pewnością mogę powiedzieć, że żużel nie jest dla mnie obcym sportem - powiedział Rafał Sonik i przyjął zaproszenie na żużlowy mecz SPAR Falubazu Zielona Góra: - Do Zielonej Góry przylecę z przyjemnością. Tym bardziej że macie nawet pod Zieloną lotnisko. W Babimoście, tak? No to pięknie, to któregoś razu wsiądę w samolot, wyląduję i przyjadę na mecz. Oczywiście, mam również w okresie wiosenno-letnim napięty grafik, proszę mi wierzyć, że tak naprawdę już rozpoczynamy przygotowania do kolejnego Rajdu Dakar. Ale obiecuję, że jeśli uda mi się dograć wszystkie terminy odpowiednio wcześniej, to zawitam w tym sezonie do Zielonej Góry na mecz. Zrobię to z największą przyjemnością.

FALUBAZ ROZPOCZNIE SEZON WE WROCŁAWIU. DERBY W MAJU I SIERPNIU

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLWięcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. "Stracił kontakt z rzeczywistością"