Bardzo chcieliśmy, żeby ten mecz ułożył się inaczej... Po wygranej zielonogórskich koszykarzy w Monachium uwierzyliśmy, że znów sprezentują nam niesamowity wieczór w Eurolidze oraz zwycięstwo. Niestety, Unicaja Malaga okazała się lepsza. Wygrawszy w Zielonej Górze 84:67, hiszpańska drużyna zbliżyła się do Top 16.
Nie brakowało w tym meczu zwrotów oraz solidnej walki.

Na początku drugiej połowy Stelmet prowadził. Chyba istniała chwila, w której dało się jeszcze coś wycisnąć i pójść za ciosem.

Malaga to jednak marka. Koszykarze hiszpańskiej drużyny wiedzieli, że nie stać ich na porażkę w Zielonej Górze. W trzeciej i czwartej kwarcie zagrali po prostu bardzo, bardzo solidnie. Gdy odskoczyli drugi raz w czwartkowym starciu, nie było już powrotu dla Stelmetu.