Szwajcarskie zegarki za żużlowe złoto

Żarska firma Kronopol - strategiczny sponsor zielonogórskiego żużla - podziękował drużynie Stelmetu Falubazu za świetny sezon i pogratulował zdobycia kolejnego tytułu mistrza Polski. Żużlowcy otrzymali w prezencie szwajcarskie zegarki.
- Mistrzowie zasługują na mistrzowskie traktowanie, dlatego pozwoliliśmy sobie na ufundowanie zawodnikom upominków - powiedział Maciej Karnicki, prezes Kronopolu, podczas uroczystego spotkania z zielonogórskimi żużlowcami. - Są to wysokiej klasy szwajcarskie zegarki. Skoro trafiają do mistrzów, to muszą być z kolekcji master, ze specjalnymi grawerami. Pięknie dziękujemy za superwspółpracę i superwynik.

Szef Kronopolu podsumował trwającą przez cały sezon wspólną akcję firmy i klubu "10 lat z Falubazem - mistrzowskie partnerstwo". - Wspólnie osiągnęliśmy wielki sukces. Przed sezonem nie było jakiegoś konkretnego celu, ale po cichu na to złoto liczyliśmy, dlatego możemy potwierdzić, że to partnerstwo faktycznie jest mistrzowskie - mówił Maciej Karnicki. - Sukcesem zakończyły się też wszystkie akcje, które z klubem zorganizowaliśmy w tym sezonie. Uważam, że możemy być spokojni o przyszłość drużyny, a Kronopol, mamy nadzieję, będzie mógł uczestniczyć w kolejnych sukcesach Falubazu.

- Bardzo dziękujemy firmie Kronopol za pomoc i wielkie wsparcie - powiedział trener Stelmetu Falubazu Rafał Dobrucki. - Był to dla nas bardzo trudny sezon, dość mozolnie się rozkręcaliśmy, ale nie było paniki, bo historia pokazała, że ostatnie lata w Falubazie wyglądały podobnie. Mimo różnych przeciwności udało nam się zdobyć medal. Może okoliczności finału nie były najszczęśliwsze, ale przecież na ten sukces pracowaliśmy przez cały sezon. Wszyscy dołożyli swoją, mniejszą lub większą, cegiełkę. To był bardzo trudny sezon, bo liga okazała się wymagająca, każdy punkt był na wagę złota. Wszyscy wspólnie udźwignęliśmy ten drużynowy sukces. To przyjemność pracować w tym klubie, znakomicie poukładanym i prowadzonym. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować.