Sport.pl

Patricia Kazadi wybranką gwiazdy mistrzów Polski

Christian Eyenga to nowa koszykarska gwiazda Stelmetu Zielona Góra. Niedawno wyszło na jaw, że wybranką jego serca jest Patricia Kazadi, polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.
To nowa, gorąca para w show-biznesie. Jeszcze do niedawna 25-letnia Patricia Kazadi utrzymywała, że jest szczęśliwą singielką. Miała skupić się na pracy i karierze. Los postawił jednak na jej drodze 24-latka z Kongo. Patricia, która również ma kongijskie korzenie (jej ojciec pochodzi z Kongo), straciła ponoć dla niego głowę. Zdjęcie z nowym chłopakiem pokazała na Instagramie. Kazadi była już w Zielonej Górze i obserwowała grę nowej gwiazdy mistrzów Polski. Christian Eyenga czarował, jak mógł na parkiecie, ale Stelmet przegrał sparingowy mecz z Albą Berlin.

Patricia Kazadi jest wokalistką i prezenterką telewizyjną. Skończyła Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. W roli piosenkarki zadebiutowała w programie "Szansa na sukces" z udziałem zespołu Szwagierkolaska. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim celebryckim programom rozrywkowym, m.in. "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie sprawdziła się na tyle, że TVN obsadził ją w roli prowadzącej szóstej edycji "You Can Dance - po prostu tańcz". Od lutego prowadzi również drugi czołowy format stacji - "X Factor". 14 maja br. ukazała się debiutancka płyta Patricii "Trip", z której pochodzą dwa single prezentowane w młodzieżowych stacjach telewizyjnych: "Przerywam sen" oraz "Live a little".

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć